Ferhuniye Mh. Başarabeyler Sk. No:5/C Selçuklu/KONYA
(0332) 290 2823
bilgi@beecopter.com.tr

DJI Phantom 3 Advanced & Professional Özellikleri

Drone, Satış, Tamir Drone Haberleri ve daha fazlası

DJI Phantom 3 Advanced & Professional Özellikleri

DJI Phantom 3 Advanced ve DJI Phantom 3 Professional fiyatını ve özelliklerini göz önünde bulundurursak, DJI firmasının en iddialı modellerinden. Dahili 4K kamerasının olması LightBridge teknolojisine sahip ve gimbal donanımıyla hem hobi amaçlı hem de profesyonel kullanıma uygun drone modelleridir.

Phantom 3 Kamera Özellikleri

Dahili 4K (3840×2160) kamerası ve gelişmiş Lightbridge teknolojisi ile sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Phantom 3’ü 2km’lik bir mesafede kontrol edebileceksiniz 4K çözünürlüğe sahip kamerası ile de Full HD sınırlarını zorlayabilirsiniz. Gelişmiş kamera özellikleri ve 3-Axis Gimbal sayesinde daha yaratıcı çekimler yapabilirsiniz. Full HD görüntüler neredeyse

Phantom 3 Professional Kamera Özellikleri

  • 4K Video Kayıt (30 fps’e kadar)

  • Full HD Video Kayıt (60 fps’e kadar)

  • 12MP Fotoğraf Çekimi

Phantom 3 Advanced Kamera Özellikleri

  • Full HD Video Kayıt

  • 12MP Fotoğraf Çekimi

 

 

Canlı Önizleme

Tam olarak 2 km’nin de ötesinden kontrol imkanı sağlayan ve bunu yaparken ise HD boyutundaki görüntü aktarımı sağlar. Canlı görüntü aktarımını mobil cihazınızla görebiliyorsunuz cihaz üzerinde ki hafıza kartına ise gerçek görüntüyü kaydeder. Canlı aktarımdaki görüntü daha düşük kaliteli bir görüntüdür.

Profesyonel Lens

DJI sadece mekanik anlamda değişiklikler yapmamış. 3-Axis Gimbal, 4K video gibi özelliklerin yanı sıra f/2.8 diyafram açıklığına ve 94° görüş açısına sahip bir lens kullanılmış.

Neden İki Farklı Versiyon Var?

Güncel yeni çıkan DJI Phantom 3’ün iki farklı versiyonu var. Bunlardan biri Full HD 1080p video çekimi yapabilen kameraya sahip Phantom 3 Advanced diğeri 4K kayıt yapabilen Phantom 3 Professional’dir. Bunun dışında şarj olma süreleri vb. detaylarda farklılar var.

DJI Phantom’u Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Önceki modellere göre daha basit kontrollere sahip bir model. 2km mesafeden kontrol edibilebilir olması ve mobil cihazla uyum sağlaması en önemli özellikleri.

DJI Phantom 3 Professional Modelini Alsam Bana Ne Gibi Faydası Olur?

Daha net ve detaylı görüntüler almak istiyor ve bunun ile iş yapıyorsanız en büyük avantajı tabi ki, 4K kayıt yapması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir