Ferhuniye Mh. Başarabeyler Sk. No:5/C Selçuklu/KONYA
(0332) 290 2823
bilgi@beecopter.com.tr

GoPro Karma’ya yeni özellikler geliyor

Drone, Satış, Tamir Drone Haberleri ve daha fazlası

GoPro Karma’ya yeni özellikler geliyor

Aksiyon kamerasında tek lider marka olan GoPro, düzenlediği tanıtım etkinliği ile yeni Hero 6 Black ile beraber 360 derece çekim yapabilen GoPro Fusion modelini de tanıttı.

Drone tarafında ise herhangi bir duyuru gerçekleştirmezken, sıkıntılı bir zamandan geçen Karma için yeni bir yazılım yayınlayacağı açıklandı. Kullanılan ilk modelin havadayken aniden yere düştüğü şikayetleri gelmeye başlayınca, cihazların elektriksel bir sıkıntı olduğunu tespit eden GoPro, tüm cihazların bu sorununu gidermek için cihazları geri toplamak zorunda kaldı.

GoPro Karma, yeni çekim modlarına kavuşuyor!

Güncelleme ile beraber DJI’ın drone modellerinde gördüğümüz Follow Me, çekim modunu kullanıma sunacak. Follow Me ile siz hareket ettiğinizde drone da sizi takip edecek. Özelliği kullanabilmek için ise kontrolcünün drone’un görüş alanı içerisinde olması gerekiyor. Bunun yanı sıra yeni Cable Cam modu ile, drone’un uçuş rotasında 10 adet farklı geçiş noktası belirlenebilecek. Fakat, Karma’nın bu tür ileri düzey çekim koşulları için gerekli olan çarpma önleme sistemlerine sahip olmaması, bir dezavantaj oluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir